TEZY
До стрічки новин
NEWS
29 травня 2026, 18:46
0

Знешкоджено ботнет на 17 мільйонів пристроїв

🤖
arstechnica.com
Першоджерело • AI FutureTech

ШІ Тези

  • 1.В Нідерландах знешкодили ботнет з 17 мільйонів пристроїв.
  • 2.Операцію провели поліція та Національний центр кібербезпеки.
  • 3.Ботнет використовувався для злочинних цілей і був виведений з експлуатації.

Повний текст статті завантажується з першоджерела...

Економте 10 годин на тиждень

Читайте головне зі світу технологій та ШІ без зайвої води. Ми відбираємо найважливіше і публікуємо у нашому Telegram. Підписуйся, щоб бути в тренді!

Приєднатися до каналу

Останні новини